Hledáte pro svou životní situaci jiné řešení než půjčku?

Někdy není půjčka nebo navyšování dluhů to nejlepší, popř. Vámi preferované řešení. I v těchto případech pro Vás umíme hledat varianty.

Jako platný člen Realitní a investiční skupiny STING umíme propojit dlouholeté zkušenosti s prodejem nemovitostí, ať už při běžném realitním zprostředkování nebo prodejem nejvýhodnější nabídce, za nejvyšší cenu a z klidu domova formou online aukce.

Kapitál vybudovaný v rámci skupiny umíme nabídnout pro rychlý odkup Vaší nemovitosti přímo z pozice investora. Nebo Vaši nemovitost na nějaký čas koupíme, abyste měli možnost se oddlužit nebo své závazky vhodně přefinancovat.

Každé řešení v rámci skupiny STING je šité na míru a směřuje k Vašemu spokojenému bydlení.

Klikněte na jednu z karet podle oblasti Vašeho zájmu nebo se nás zeptejte.

...

Zvýšení prodejní ceny nemovitosti formou aukce

Online aukce je velmi jednoduchý způsob, jak rychle a efektivně zjistit tržní cenu nemovitosti. Všichni zájemci si nejprve fyzicky prohlédnou nemovitost a poté složí aukční jistinu na účet RK. V danou dobu se všichni zájemci sejdou online a během hodiny přihazují své nabídky k vyvolávací ceně. Po ukončení aukce si zvolíte (nebo ne) nejvýhodnější nabídku.

Více info.....
...

Odkup Vaší nemovitosti a do 5 let zpětný prodej

Zpětný odkup je jedním z možných způsobů, jak můžete vyřešit dluhy nebo exekuce váznoucí na Vaší nemovitosti. Na dobu max 5 let ji od Vás koupíme a vše nad rámec Vašich dluhů Vám vyplatíme. Vy ve své nemovitosti budete dále bydlet jako doposud. Získáváte však možnost oddlužit se z registru dlužníků a zajistit si financování na zpětný odkup Vaší nemovitosti.

Více info.....
...

Rychlý odkup nemovitosti vč. řešení Vašich dluhů

Rychlým prodejem přímému investorovi šetříte svůj čas. Veškeré nepříjemnosti spojené s nabízením nemovitosti, inzercí a organizací prohlídek Vám tímto odpadají. Dostáváte plnou péči od realitních profesionálů, a přesto nemusíte platit žádnou provizi. Peníze Vám vyplatíme do 48 hodin od dodání všech potřebných podkladů. Dluhy na nemovitosti nejsou překážkou.

Více info.....