Řešíte naléhavou životní situaci spojenou s bydlením?

Pokud vlastníte nemovitost, jsme pro Vás tím správným partnerem.

Dlouholetou zkušeností v realitách umíme rychle a zdarma odhadnout cenu Vaší nemovitosti. V případě dluhů, exekucí a jiných omezení prodeje váznoucích na listu vlastnictví (LV) jednáme s věřiteli o vyčíslení závazků. Tyto informace, popř. doložení příjmů, jsou základem pro stanovení možné výše půjčky.

Naše půjčky vždy směřují k rychlému vyřešení situace. Mají Vám pomoci překlenout aktuální potřeby nebo hrozby, zamezit narůstání dluhů nebo odvrátit prodej. Poradíme si téměř s každou situací, kde nám dovolíte pochopit okolnosti Vašeho případu a kde budeme otevřeně spolupracovat na hledání řešení.

Klikněte na jednu z karet výše podle oblasti Vašeho zájmu nebo se nás zeptejte: zde

Peníze dopředu

Kdy se na nás klienti obracejí

Níže uvádíme typické situace, ze kterých umíme našim klientům pomoct najít východisko. Mezi příklady můžete listovat tahem kurzoru doleva nebo doprava.

Mít exekuční příkaz zároveň znamená být uvedený v bankovním i nebankovním centrálním registru dlužníků, a to včetně manžela či manželky. Výmaz z registru je možný nejdříve po 4 letech po splacení exekuce. Tito dlužníci mají omezené možnosti získat úvěr.

Logo
KREDIT Finance s.r.o.

Pokud vlastníte nemovitost a nezvládáte splácet své dluhy, hrozí nařízený prodej nemovitoti v nedobrovolné dražbě. Ta je pro Vás nevýhodná, neboď vyvolávací cena zpravidla začíná na 2/3 odhadní ceny nemovitosti. Dražbě lze zabránit jedině včasným splacením dluhů.

Logo
KREDIT Finance s.r.o.

Pokud nezvládáte splácet své dluhy nebo o nich ztrácíte přehled, hrozí Vám pokuty za pozdní úhrady nebo mohou věřitelé vymáhat své pohledávky přes exekutora. Dluh tak bude dále narůstat o poplatky za exekuční řízení a penále. Exekuce dále brání prodeji nemovitosti.

Logo
KREDIT Finance s.r.o.

V případě, že přestanete bance splácet hypoteční úvěr, může banka požadovat najednou splacení celého úvěru kvůli porušení podmínek úvěrové smlouvy (tzv. umoření dluhu prodejem). Ani prodej nemusí být vhodné řešení z důvodu vysokých pokut za předčasné splacení úvěru.

Logo
KREDIT Finance s.r.o.