pro váš rychlý dotaz

Všechny údaje jsou povinné

BLIŽŠÍ INFORMACE O MOŽNOST ODKLADU SPLÁTEK
ZA ÚČELEM ZMÍRNĚNÍ DOPADŮ SPOJENÝCH S ŠÍŘENÍM ONEMOCNĚNÍ COVID-19

Naše výhody

Společnost KREDIT FINANCE je výjimečná v tom, že lidem nabízí komplexní řešení problému s prodejem nemovitostí. Ihned vyplatí peníze prodávajícím, kteří neplatí společnosti KREDIT FINANCE žádné úroky ani jiné poplatky. Dále zajistí ve spolupráci s jednou z nejvýznamnějších realitních společností v ČR – Realitní kanceláří STING - naprosto bezpečný a profesionální prodej jejich nemovitostí a zároveň i následné bydlení pro tyto klienty.

Toto řešení je naprosto optimální zvláště pro ty klienty, kteří mají vlastnická práva omezena zástavou či exekucí. Tito lidé mají samozřejmě možnost půjčit si peníze na zaplacení svých závazků u nepřeberného množství leasingových, úvěrových a jiných společností. Tyto společnosti sice klientům peníze na základě další zástavy jejich nemovitostí půjčí, ale nevyhnou se platbě úroků, pokut za předčasné doplacení půjčky či jejich pozdní splácení. Navíc budou za nějakou dobu opět řešit stejný problém, že mají na své nemovitosti zástavu společnosti, která jim tyto peníze půjčila. Bankovní ústavy v ČR zabývající se hypotečními úvěry pro případné kupující žádají výmazy těchto zástav soukromých firem dříve, než pošlou peníze za koupi/prodej nemovitostí.

Další velkou výhodou služeb poskytovaných KREDIT FINANCE je pružnost při rozhodování či schvalování jednotlivých obchodních transakcí, čímž významně šetříme čas našeho klienta. Vedení společnosti KREDIT FINANCE rozhodne, zda, jakým způsobem a za jakou cenu je schopna nabízenou nemovitost vykoupit již do 24 hodin od předložení potřebných dokumentů. Během této doby rovněž vyrozumí klienta o výsledku.