Radim Vrtáček

Proč a kdy jsem si vybral povolání realitního makléře?

Jako realitní makléř působím na pobočce v Chrudimi od jejího otevření v roce 2016. Vždy mě zajímaly nemovitosti a vše kolem nich. Rád komunikuji s lidmi, a tak pro mě byly reality snadnou volbou. Líbí se mi rozmanitost práce, každá pracovní příležitost nabízí něco nového, co mě obohatí o další zkušenosti. Být realitním makléřem neznamená, že pracuji sám. STING nabízí zkušený tým lidí, ve kterém má každý svou úlohu.

Svým klientům se vždy snažím vyjít vstříc, pomoct správně se rozhodnout v jejich životní volbě a nalézt to nejlepší možné řešení. Rád poradím i Vám. Můžete se mi ozvat i pro nezávaznou konzultaci či radu.

Specializuji se zejména na oblast Východních Čech a Čáslavi s okolím.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

100 %

Hodnocení makléře

Byl jsem velmi spokojen se službami pana Vrtáčka. Byl velmi proaktivní a profesionální.

Jan W.

Bez textového hodnocení

Petr B.

S se službami p. Vrtáčka jsme byli spokojeni.Je to velice příjemný a ochotný pán,který umí se vším poradit.Opravdu velká poklona a děkujem moc za vše.

Jiří L.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
606 662 821
E-mail:
radim.vrtacek@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Poděbradova 68
537 01 Chrudim

Zanechejte makléři zprávu