Petra Vlachynská

Každý člověk má v životě několik významných a zásadních momentů. Mezi ty mé patří i možnost být součástí tak velké skupiny jako je STING. Jsem hrdá na to, že mohu pracovat ve společnosti, která ctí slušné jednání, dodržuje pravidla a stále ještě patří mezi ty, kteří chtějí pomoct.

Mou prací je umožnit a usnadnit lidem koupi, prodej či pronájem nemovitosti, aby si splnili jednu ze základních lidských potřeb a tužeb, a to je mít svůj domov. Postupem času se také přidaly potřeby klientů řešit exekuce, dražby a insolvence.

Pevné základy firmy mi umožňují vykonávat tuto práci již přes 10 let. Za tu dobu jsem poznala spousty lidských příběhů, které se skrývají u každé nemovitosti. Jsem ráda, když se ke mně klienti vracejí, a děkuji také za spoustu kladných doporučení.

 

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

95 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Zdeněk M.

Paní Vlachynská je velmi sympatická, ochotná a kompetentní. Děkuji za rychlý a bezproblémový obchod.

Lenka D.

Chtěl bych paní Vlachynské moc poděkovat za ochotu, vstřícnost a obětavost, kterou projevila při zprostředkování koupě rodinného domu. Také jí patří velký dík za pomoc při odstraňování nečekaných problémů a cenné rady, bez kterých bych se neobešel. Její přístup byl naprosto profesionální a její ochota určitě přesahovala rámec jejích povinností. Přiznám se, že když jsem se rozhodoval, zda koupit dům prostřednictvím Vaší RK, byl jsem velmi obezřetný a hodně jsem to zvažoval, protože jsem v minulosti měl velmi špatnou zkušenost s jedním z Vašich (naštěstí už, doufám, bývalých) makléřů. Tuším, že se jmenoval Hlaváček, ale už si to přesně nepamatuji. Paní Vlachynská, ale svým přístupem, pověst Stingu v mých očích napravila a s celým obchodem jsem nadmíru spokojen. S paní Vlachynskou jsem domluven na spolupráci při realizaci dalších obchodů a věřím, že opět budu maximálně spokojen, tak jako nyní.

Martina V.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Video prohlídky

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
725 661 698
E-mail:
petra.vlachynska@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Hradební 1306
686 01 Uherské Hradiště

Zanechejte makléři zprávu