Martina Pavlištíková

100 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Pavel K.

Bez textového hodnocení

Pavel K.

Bez textového hodnocení

Pavel K.

Bez textového hodnocení

Lucie K.

Bez textového hodnocení

Alena V.

Perfektní práce, děkuji.

Bez textového hodnocení

Irena N.

Skvělá makléřka. Profesionální a rychlé řešení mého problému . Upřímně doporučuji.

Bez textového hodnocení

Jan K.

Paní Pavlištíková je zářící hvězdou na nebi realitního trhu v ČR. Její obrovská profesionalita, skvělý a individuální přístup ke klientovi, maximální ochota při řešení všech problémů, vstřícnost a empatie jsou skvělé vlastnosti a přednosti, kterými se paní Pavlištíková zásadně odlišuje od běžných makléřů. Bylo pro nás velkou ctí a radostí s ní spolupracovat. Paní Pavlištíkovou, její skvělou práci všude doporučujeme. Přejeme jí hodně úspěchů a zástupy spokojených klientů.

Miloslava J.

Vše v pohodě profesionální práce

David V.

Bez textového hodnocení

Drahoslav R.

Bez textového hodnocení

Petr J.

Práci paní Pavlištíkové opravdu není co vytknout. Její přístup byl po celou dobu velmi profesionální a přitom lidský. Je vysoce originální, má mimořádné množství dobrých nápadů. Určitě můžu doporučit! :)

Petra P.

Paní makléřka nám v rekordně krátkém čase zajistila vhodného zájemce a proto vše proběhlo profesionálně a ke spokojenosti všech stran a rychle. Moc děkujeme za profesionální práci paní makléřky. Příště se obrátíme zase jen na ní.

Bez textového hodnocení

Olga B.

Bez textového hodnocení

Malášková R.

Paní Pavlištíková, je velice příjemná, zodpovědná a spolehlivá. byl jsem s její prací velice spokojen. Její služby bych zhodnotil tak, že je to člověk na správném místě.

Jaroslav H.

Paní makléřka Pavlištíková opět v rekordně krátkém čase dokázala sehnat kvalitního nájemníka. Nyní se na ní s důvěrou obrátím nejen s dalším pronájmem, ale i s prodejem nemovitosti. Děkuji!

Pavel K.

Paní Pavlištíková byla úžasná! Hodná, milá, vstřícná, odpověděla na všechny mé dotazy. Vše mi lidsky vysvětlila. Její odpovědi byly vždy bleskové. Nemám co vytknout.

Tereza K.

Velice proaktivní přístup, snaha o lidské jednání - vybrat vhodného nájemce do bytu. Zároveň byla paní Pavlištíková velice profesionální, čeho si cením nejvíce je komunikace se všemi stranami a rychlé informace o aktuálním dění a procesu výběru. Mohu dát pouze kladné hodnocení!

Nicol V.

Paní Pavlištíková byla velice aktivní, podávala pravidelně po prohlídkách report, byla se mnou v kontaktu při vybírání vhodného nájemníka a udělala pro výběr maximum, co se časovému přizpůsobení potenciálním zájemcům týče. Musím dát jedině kladné hodnocení a velice děkuji za přístup a vyřízení celé záležitosti.

Nicol V.

Paní Pavlištíková je velice ochotná a vstřícná makléřka. Všechno,co jsme potřebovali nám vysvětlila,se vším pomohla,všechno zařídila. Jsme opravdu rádi,že jsme měli tak schopného makléře. Touto cestou paní Pavlištíkové ještě jednou děkujeme za úžasnou spolupráci.

Aleš S.

děkuji Vám za příjemný, odborný a plynulý "průtah" prodejem

Jana M.

S paní Pavlištíkovou spolupracuji dlouhobě při pronájmech bytů a vždy jsem maximálně spokojen. V krátkém čase dokáže nejen sehnat kvalitního nájemníka, ale také vypomoct nad rámec běžných činností makléřky - např. s přepisem energií, nebo zprostředkováním drobných stavebních prací. Díky jejímu komplexnímu přístupu doporučuji všem spolupráci výhradně s ní!

Pavel K.

Paní makléřka je spolehlivá na 100% , profesionální, ochotná. Děkujeme.

Jsme nadmíru spokojeni se službami a přístupem paní Pavlištíkové, maximálně nám vždy vyšla vstříc a věnovala nám nadstandardní péči při prodeji našeho bytu. Díky jejímu profesionálnímu jednání se nám podařilo celý prodej zrealizovat hladce a urychleně. Děkujeme.

Lubomír K.

S paní makléřkou jsme byli velice spokojeni. Komunikace byla bezproblémová, rychlá. Vystupovala profesionálně a mile. Určitě bychom ji doporučili ostatním klientům.

Ivana Š.

S paní makléřskou sme byli velice spokojeni. Vše bylo rychlé a profesionální. Vřele doporučuji ostatnatním klientům.

Zdeněk B.

Paní Pavlištíková je opravdu profesionál, Je vstřícná ,vždy poradila se vším výborné odborné znalosti,příjemné vystupování.

Ráda bych vyjádřila maximální spokojenost! Děkuji za velmi příjemné jednání.

Ivana B.

Opět jsem byl velmi, velmi spokojen. Co se s paní makléřkou dohodlo , to platilo. termíny se plnily. děkuji.

Bez textového hodnocení

Veronika P.

Skvělá. Profesionální. Spolehlivá. Děkuji.

Bez textového hodnocení

Dana R.

Děkuji za skvělou práci makléřky. Je profesionální a ochotná. vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. Děkuji.

Bez textového hodnocení

Martin R.

Bez textového hodnocení

Teofil U.

Vynikající . Vše proběhlo k naší spokojenosti , rychle a úspěšně. Děkuji.

Prodej nemovitost proběhl rychle, problém s předčasným ukončením nájemní smlouvy byl ke spokojenosti všech vyřešen, proto se s prodejem dalších nemovitostí obrátím na realitní kancelář Sting a makléřku paní Pavlištíkovou.

Miloš Š.

Bez textového hodnocení

Pavel C.

Děkuji za její služby. Byly perfektní.

Spolehlivá. Odborně zdatná. Přesně dodržuje termíny a dohodnuté kroky. Moc nám pomohla. Jedině ona. -:)

Blahopřeji Vám k získání takovéto makléřky. Držte si jí -:)

Ochota, vstřícnost, jen tak dál, radost spolupracovat.

Bez textového hodnocení

Perfektní služby , 100% servis , vše v rekordním čase. Děkuji.

Vyzdvihuji hlavně ochotu a vstřícnost.

Paní makléřka je naprostá profesionálka, vše nám bezvadně zafungovalo. Příště jenom s ní.

Setrvale jedinečný makléř

jedinečná

Byla jedinečná, bezkonkurenční. Příště zase jedině s ní.

Bez textového hodnocení

Bez textového hodnocení

Výborná a 100% spolehlivá makléřka, která dokázala v krátkém časovém úseku sehnat kvalitní nájemníky nejen do této nemovitosti. Doporučím všem a sám se na p.Pavlištíkovou rád znovu obrátím jakmile budu řešit cokoli v realitách. Děkuji, P.Kohár

Pavel K.

Bez textového hodnocení

Bez textového hodnocení

100% profesionál

Na vaši otázku, zda byl makléř k dispozici v časech a termínech , které jsem požadoval , rád napíšu, že ano. Profesionálně a v rekordním čase splnila všechny mé požadavky. Už se budu obracet je na ní. Ke zkvalitnění služeb nemám co bych napsal. Ještě jednou děkuji.

Precizní práce vaší skvělé makléřky. Učebnicový přístup ke klientovi, cit pro obchod, dotažené věci až do konce k maximální spokojenosti. Děkuji a s důvěrou se na vaši RK a paní Pavlištíkovou obrátím brzy znovu.

Pavel K.

Blahopřeji k získání kvalitní makléřky .

Bez textového hodnocení

Jiří L.

Bez textového hodnocení

Hryhoriy P.

Bez textového hodnocení

Martin K.