Mgr. Bc. Ladislav Škvařil

Nemovitosti jsou krásná věc, protože se jedná o něco hmatatelného, konkrétního, něco, na co se s radostí a obdivem podíváte.

Více jak dvacet let jsem pracoval ve zcela odlišném oboru, ale vždy mě přitahoval svět realit a chtěl jsem být jeho aktivní součástí. V roce 2011 jsem měl to štěstí, že jsem mohl do tohoto světa prostřednictvím společnosti STING nahlédnout a stát se jeho součástí tak, jak jsem si přál. Mé první úspěchy se dostavily brzy a jen mě utvrdily v tom, že jsem si opravdu zvolil správnou cestu. Po necelých třech letech jsem se začal specializovat na výkupy a oddlužení nemovitostí a touto oblastí se zabývám doposud.

V mém oboru je jednou ze zásadních věcí komunikace a spolupráce s lidmi. Kdo se v této oblasti orientuje tak ví, že je velice zajímavá, i když občas náročná. Jedno je však jisté, nikdy to není nuda. Díky zkušenostem, které jsem v realitní praxi získal, jsem schopen pomoci s oddlužením nemovitosti nebo jejím prodejem. Samozřejmě rád pomůžu i s koupí nemovitosti a najdu Vám vysněné bydlení. 

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

94 %

Hodnocené pobočky: České Budějovice

Makléř: Vítězslav Novák

Spolupráce s p.Novákem byla úžasná. Vše vysvětlil a byl kdykoli k dispozici. Moc děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků.

Miluše O.

Makléř: Jiří Šiller

Bez textového hodnocení

Jiří R.

Makléř: Ladislav Škvařil

Bez textového hodnocení

Alice C.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Video prohlídky

Nemovitosti zobchodované za poslední rok

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
606 662 852
E-mail:
ladislav.skvaril@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Jírovcova 1
370 01 České Budějovice

Zanechejte makléři zprávu