Finance

pro váš rychlý dotaz

Časté dotazy

Dostal jsem se do finančních problémů. Hrozí mi exekuce na dům. Mohu jej prodat, abych co nejdříve splatil dluhy?

Je dobré řešit finanční problémy dříve, než máte exekuci na dům. V takovém případě jsou již omezená Vaše vlastnická práva a nemovitost zatíženou exekucí prodat standardním způsobem nemůžete. Někteří klienti řeší tuto situaci další půjčkou u leasingové nebo úvěrové společnosti, kterou použijí na úhradu exekuce. Místo exekuce máte na nemovitosti zástavu ve prospěch společnosti, která Vám tyto peníze poskytla. Bankovní ústavy v ČR, prostřednictvím nichž si dnes drtivá většina kupujících půjčuje na koupi nemovitostí, zájemcům o Váš dům peníze neposkytnou, dokud nebude zástava z listu vlastnictví vymazána. Pro Vás to znamená, že nejdříve budete muset opět vrátit peníze společnosti, která Vám je poskytla. Navíc zcela určitě zaplatíte úroky a případně další sankce spojené s předčasným splácením půjčky. Toto řešení je proto krátkodobé a pro klienta, který chce nemovitost prodat, nevýhodné. Pokud má klient svou nemovitost zatíženou exekucí, zástavou či jiným omezením, tyto dluhy za něj naše společnost ihned vyplatí. Klient nám neplatí žádné úroky či jiné poplatky a má jistotu, že prodejní cenu (cenu za nákup), na které se dohodneme, dostane bez ohledu na změnu podmínek na trhu, která dnes přináší pokles cen nemovitostí.

Jak rychle mohu počítat se získáním peněz, když přes vás nechám prodat mou zadluženou nemovitost?

Velkou výhodou našich služeb je pružnost při rozhodování či schvalování jednotlivých obchodních transakcí, čímž významně šetříme čas klienta. Vedení společnosti Kredit Finance rozhodne, zda, jakým způsobem a za jakou cenu je schopna nabízenou nemovitost nakoupit již do 24 hodin od předložení potřebných dokumentů. Během této doby rovněž vyrozumí klienta o výsledku. Výplata peněz poté probíhá dle dohody s klientem a může být okamžitá.

Splácím více půjček najednou. Chtěl bych splácet pouze jednu, ať mám lepší přehled. Také se mi nelíbí výše úroků, které nyní platím. Chtěl bych dosáhnout co nejvýhodnějšího úroku. Nemovitost prodat nechci. Co mi může nabídnout vaše společnost?

Jedná-li se o půjčky zajištěné zástavou na Vaší nemovitosti, splníme Vám to, co požadujete. Konsolidujeme Vaše půjčky v jednu. Navíc vám zajistíme úrok ve výši 5 – 8 % p.a., tzn. ve výši bankovních úroků.